MEBLE KUCHENNE LUBIN, MEBLE LUBIN

Zaufaj stolarzowi. Meble kuchenne na wymiarKuchnia to miejsce, gdzie spędzamy sporą część życia. Można powiedzieć, że każdy dzień, dla większości z nas rozpoczyna się i kończy w kuchni. Od śniadania do kolacji, a pomiędzy nimi drugie śniadanie i podwieczorek. Oczywiście nie zawsze tak jest, niemniej to właśnie kuchnia jest najczęściej odwiedzanym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu. Tym bardziej że w zależności od metrażu, kuchnia czasem staje się też miejscem spotkań, imprez wyłączając z tej roli salon. 

Nowy wymiar kuchni

Kupowanie gotowych mebli, wiąże się zawsze z ryzykiem niedopasowania do wnętrza, problemy ze złożeniem, czasami braki niezbędnych elementów, nie czytelną instrukcją. Meble kuchenne Lubin nie są tym obciążone. Po konsultacjach projektowych i wymierzeniu przestrzeni kuchennej przygotowujemy projekt. Oczywiście służymy radą w doborze materiałów. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, związane z wykonaniem mebli, podpowiedzą które materiały są najlepsze do konkretnego projektu. Już we wstępnym etapie projektowania powinniśmy zwrócić uwagę na niezbędne elementy. A są to:
- wysokość blatów, przy których będziemy pracować
- długość blatu roboczego
- wysokość zawieszenia szafek
- czy sprzęt AGD będzie zabudowany
Znając odpowiedzi na te pierwsze pytania, musimy pomyśleć o ergonomii pracy w kuchni. W tym wypadku każda szafka i urządzenie kuchenne powinno znaleźć się na odpowiednim miejscu. W zależności od powierzchni, jaką dysponujemy warto zastanowić się nad wyspą ze sprzętem kuchennym, aby wszystko było pod ręką. Meble Lubin zaprojektowane pod konkretne pomieszczenie na pewno sprostają oczekiwaniom wymagających klientów.

Kuchnia w jakim stylu?

Oczywiście, meble i sprzęt w kuchni są najważniejsze. Jednak jest jeszcze jeden element, który spaja wszystko w całość. To styl pomieszczenia. Dodatki, kolorystyka, sposób wykończenia mebli, ozdobne listwy to wszystko tworzy klimat i charakter kuchni. Nasi stolarze to pracownicy z praktyką, którzy zrealizowali wiele projektów i potrafią zaproponować najlepsze rozwiązania. W ostatnich latach jest kilka dominujących stylów w kuchni. Oto one:
- kuchnia retro - z kredensem, fronty mebli i cokoły ze sztukaterią, duży drewniany stół z krzesłami
- kuchnia rustykalna - proste meble drewniane, zdobione rzeźbieniami i listwami oraz plecionkami, kolory to biel, rozmyty - błękit, morska zieleń
- kuchnia klasyczna - najczęściej białe meble bogato zdobione, często z przeszkleniami i ozdobnymi uchwytami, z frezowaniem
Krótki artykuł, nie wyczerpuje wszystkich zagadnień, dlatego warto zasięgnąć pełniejszej porady u ekspertów. To fachowcy od mebli z Lubina.

Nowoczesne maszyny CNC

Przeczytaj więcej