O Nas

Firma Stolarz powstała w 1995 r. Od początku zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie. Zlecenia realizujemy kompleksowo od projektu, przez wykonanie i montaż. Ogrom doświadczeń, zastosowanie nowych rozwiązań, podążanie za nowymi trendami pozwala nam na realizowanie różnorodnych zamówień.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę i wykonanie: od pomiaru, poprzez projekt, produkcję oraz montaż u Państwa w domu lub firmie.

Jako producent mebli mamy duże możliwości w dopasowaniu się do potrzeb naszych klientów. Oferujemy różne modele mebli, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia i wymagania techniczne projektowanych przez nas produktów. Nie ma dla nas „typowych mebli”, każdy „wymiar” jest do zrobienia, choć opieramy się na pewnych znormalizowanych wymiarach poszczególnych elementów. Chcemy być i jesteśmy elastyczni w dopasowywaniu naszych wyrobów do potrzeb i upodobań naszych odbiorców.

Mnogość materiałów, kolorów i możliwość dobierania ich w niespotykane połączenia pomaga nam wykonać bardzo ciekawe, a zarazem nietypowe aranżacje.

Zapraszamy do odwiedzenia GALERII, gdzie prezentujemy wyłącznie nasze produkty. Wszystkie meble, które Państwo zobaczą, zostały sfotografowane i udostępnione do oglądania za zgodą naszych klientów.

Wśród naszych produktów znajdziecie państwo między innymi: Biura, Kuchnie, Sklepy, Szafy, Komody, Regały, Biurka, Garderoby, Meblościanki, Recepcje, Lady, Biblioteki, Bary, Apteki, Piwnice, Garaże, Blaty, Nietypowe zabudowy.