Meble łazienkowe Lubin, meble Lubin, meble łazienkowe na wymiar Lubin

Meble Lubin – jakie wybrać do łazienki?

Meble łazienkowe są najbardziej narażone na zniszczenia z całego domowego wyposażenia. Panujące w tym pomieszczeniu warunki – zmiany temperatury, wilgoć czy stosowane środki chemiczne sprzyjają rozwojowi szkód w całej przestrzeni. Dlatego niezwykle istotne jest, by wybór naszych mebli był dogłębnie przemyślany. W sklepie Stolarz znajdziesz najlepsze meble łazienkowe na wymiar, które idealnie współgrają z wielkością pomieszczenia . Zapraszamy!

7 ZASAD WYBORU MEBLI DO ŁAZIENKI

Wystrój nowej łazienki zaczynamy przeważnie od kupna poszczególnych elementów armatury łazienkowej. Dla niektórych wanna będzie absolutnie nieodzownym komponentem w tym pomieszczeniu, a zwolennicy kabiny prysznicowej stwierdzą, że nie mogą obejść się bez porannego orzeźwiającego prysznica. Jednak urok nawet najnowocześniejszych akcesoriów w łazience będzie blakł bez odpowiedniego tła, które powinno być jakościowe i dodawać walorów estetycznych. Dlatego sklep Stolarz – meble łazienkowe Lubin pomoże Ci właściwie dobrać każdy szczegół wpływający na aspekty wizualne pomieszczenia.

A oto kilka najważniejszych zasad przy wyborze mebli do łazienki:

1. Wykonaj dokładne pomiary łazienki, by uniknąć rozczarowania przy wstawianiu mebli,
2. W miarę możliwości nie zastawiaj podłogi, jeśli zależy Ci na optycznym powiększeniu łazienki,
3. Błyszczące meble zawsze dodają prestiżu i nowoczesności pomieszczeniu,
4. Wykorzystaj nawet każdą wnękę w łazience – to doskonałe miejsce na niewielkie szafki,
5. Popularnym wyborem w łazience są białe płytki – to znakomicie współgra z meblami  w kolorze drewna, dodaje ciepła pomieszczeniu,
6. Postaw na zamykane meble. Tak łatwiej utrzymać porządek,
7. Postaraj się nie umieszczać mebli łazienkowych zbyt blisko wanny czy kabiny prysznicowej, by mieć do nich swobodny dostęp.

Jak wybrać meble na wymiar do małej łazienki?

Szafki wiszące

W celu jak najmniejszego “zagracenia” łazienki polecamy stosować szafki wiszące. Zapewnią miejsce na przechowywanie różnych środków czystości, a przede wszystkim nie zastawiają podłogi, co sprawia optyczne wrażenie większego pomieszczenia. Kolejnym argumentem przemawiającym za szafkami wiszącymi jest możliwość dopasowania ich do wzrostu użytkowników. Zwiększy to komfort przy codziennym korzystaniu z łazienki.

Meble kompaktowe

Znakomitym rozwiązaniem do małych łazienek są także meble kompaktowe, których funkcjonalność sprawia, że można dobrze zagospodarować każdy zakątek pomieszczenia. Najbardziej powszechnym przykładem mebli kompaktowych jest oczywiście połączenie zlewu i szafki tuż pod nią. Dostępne są modele nawet poniżej 50 centymetrów, a więc można je dopasować do większości przestrzeni. Meble tego typu są bardzo estetyczne, a w naszym sklepie Stolarz – Meble Lubin możesz liczyć również na przystępne ceny!

Zabudowana szafka rozwiązaniem w małej łazience

Doskonałym pomysłem dla właścicieli mieszkań z małymi łazienkami jest także – funkcjonalna szafka z lustrem. Dzięki niej będziesz miał możliwość schowania rzeczy codziennego użytku do wnętrza lustra, a co za tym idzie nie zmarnujesz nawet centymetra przestrzeni pomieszczenia.

Stolarz – Meble Lubin to uznany producent mebli na zamówienie, który wykonuje takie usługi już od 27 lat. Ilość materiałów, jakie posiadamy do wykonania jakościowych i wizualnie atrakcyjnych mebli jest ogromna.  A w związku z tym, jesteśmy w stanie stworzyć aranżację adekwatną do oczekiwań Klienta! Skontaktuj się z nami już teraz i zamów wymarzone meble!