MEBLE BIUROWE LUBIN, MEBLE BIUROWE NA WYMIAR LUBIN, MEBLE LUBIN

Home office – urządź sobie biuro w domu

Pandemia koronawirusa nieodwracalnie zmieniła warunki pracy ogromnej części z nas. Oprócz szeregu obostrzeń i związanych z nimi zmian, doszło też do przejścia na pracę zdalną na niespotykaną dotąd skalę. Chociaż restrykcje należą już do przyszłości, wiele osób pozostanie już w domach, aby świadczyć pracę poza siedzibą firmy. To najwyższa pora by przygotować zatem odpowiednią przestrzeń, gdzie zdrowo i wygodnie będzie można spędzić liczne godziny, wykonując zawodowe obowiązki.

Domowe biuro w kilku krokach

Przygotowując komfortową przestrzeń do pracy z domu, warto pamiętać o kilku podstawowych krokach i decyzjach, które zaważą na wygodzie korzystania z gotowego biura w domu. Oto najważniejsze z nich:
• Wybierz miejsce – zapewne miejsce, którym dysponujesz, jest ograniczone. Dobrze, aby było jednak dobrze nasłonecznione, ponieważ to kluczowe dla profilaktyki chorób oczu, które i tak nadmiernie obciążamy, dużo pracując na komputerze.
• Zaplanuj przestrzeń – zastanów się, jak najefektywniej wykorzystać miejsce, które udało się wygospodarować. Zaplanuj ile potrzebujesz miejsca do przechowywania, a ile powierzchni na biurku będzie niezbędne do wygodnej pracy. Czy korzystasz z wielu dokumentów papierowych? Czy potrzebujesz miejsca na drukarkę lub inne dodatkowe sprzęty? Jeśli masz problem z wyobrażeniem sobie tego, skorzystaj z usług doświadczonego wykonawcy, który podpowie Ci sprawdzone rozwiązania.
• Wybierz ergonomiczne meble – pamiętaj, że przy organizowanym stanowisku będziesz spędzać jedną trzecią całego swojego czasu! Nie oszczędzaj na meblach, które mają za zadanie pozwolić Ci zadbać o swoje zdrowie i komfort w trakcie wykonywania zawodowych obowiązków. Każda złotówka zainwestowana w dobre i zgodne z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy warunki z całą pewnością zwróci Ci się z nawiązką. Ta zasada jest szczególnie ważna przy wyborze fotela i biurka, które będą odpowiadać za postawę Twojego ciała przez wszystkie godziny spędzone na pracy.
 • Oczyść przestrzeń – uporządkowane otoczenie to skupiony umysł. Aby pracować wydajnie i oszczędzić czas potrzebny do utrzymania porządku, ogranicz do minimum gadżety i wolnostojące dekoracje, pozostawiając miejsce na uporządkowane przechowywanie rzeczy związanych z pracą.
• Zaprzyjaźnij się z roślinami – roślin doniczkowe nie tylko oczyszczają powietrze w intensywnie używanych pomieszczeniach z nadmiaru dwutlenku węgla, ale też działają odprężająco i wspomagają regenerację umysłową.

Stolarz.net – Twój dostawca mebli biurowych na wymiar: Lubin

Stolarz.net to doświadczona firma specjalizująca się w produkcji mebli pod indywidualne zamówienie. Klientom oferujemy doradztwo i wykonawstwo w zakresie zabudów meblowych do biur, kuchni, łazienek, przedszkoli i szkół. Nasze produkty to eleganckie i bezpieczne rozwiązania tworzone z myślą o ergonomii i komforcie ich użytkowników. Chętnie dzielimy się doświadczeniem w projektowaniu zabudów meblowych tworząc indywidualne rozwiązania szyte na miarę potrzeb klienta, którego na każdym etapie otaczamy fachową opieką i doradztwem.