Nasi klienci

ACER Zakład Pielęgnacji i Konserwacji Terenów Zielonych S.C.
AHLERS-POLAND Spółka z o.o.
Apteka "ALOES" S.C. J. Wojtuściszyn, B. Furtak-Gębacz
Apteka "Leśna " S.C. Grażyna Dudziak,Janina Seredyszyn
Apteka "NOWA" mag.farm.Maria Malinowska
Apteka "OMEGA" mgr farm.Maria Kramiszewska
Apteka "VADEMECUM" mgr farm. Maria Kramiszewska
Apteka PANACEUM mgr farm. Grażyna Dudziak
Apteka Prywatna "Konwalia" Artur Mikłaszewicz
Apteka VADEMECUM mgr farm. Ewa Kostrzewa
ARPROJEKT S.C
ARS POLSKA Jóźkowicz i wspólnicy Sp. J.
ARS Polska Jóźkowicz i Wspólnicy Sp. Jawna
Art - System Mariusz Łokaj
AT-System Artur Banaś Tomasz Banaś S. C.
AUTO-HILFE Pomoc Drogowa Artur Wójcik
AUTOVERS Janusz Urbanik, Monika Kałwińska ZAKŁAD GRAFICZNY
AVIMEDIA Zuzanna Wochniak
BANK SPÓŁDZIELCZY we WSCHOWIE
BAR CEZAR Alfreda Ratajczak
BDM MAŁOMICE GÓRZYŃSCY Spółka Jawna
Beauty Line Aneta Fila & Dorota Madej Sp. C.
BEDNARZ TRANS.PL Sp. z o.o.
BELPOL sp. z o.o. Oddział Lubin
BEST-BUD Sp. J. Tomasz i Stanisław Bernolak
BEZPIECZNA INFORMATYKA Adam Gazda
Biuro Projektów Nagłośnienia i Wizualizacji CINEMAX Agnieszka Kosowska
BIURO RACHUNKOWE "RACHMISTRZ" Ewa Wilanowska Rozmus
Biuro Rachunkowe Halina Szade
BIURO RACHUNKOWE WŁODZIMIERZ HEMERLING
BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE KATPOL Sp.J.
BIURO USŁUG UBEZPIECZENIOWYCH AGNIESZKA MRÓZEK
Biuro Usług Ubezpieczeniowych Mariusz Dziedzic
BIURO-KOMP ARTUR DERLUKIEWICZ
BLASTEXPOL Sp. z o.o.
Brugman Fabryka Grzejników Sp. z o.o.
BUDUS - LUBIN Zmuda i Łęgowik Sp. J.
Centrum Ćwiczeń Siłowych SAHARA Anna Bronowicka
CENTRUM DIAGNOSTYCZNO - TERAPEUTYCZNE "MEDICUS"SP. z O.O.
Centrum Doradztwa i Szkoleń Europrojekt Joanna Juszczyńska Dorota Juszko
CENTRUM INICJATYW SPOŁECZNO - EKONOMICZNYCH Marcin Tomasz Sutkowski
Centrum Marketingowo - Finansowe AGORA Sp. z o.o.
Centrum Marketingu Andrzej Jarkowski
CENTRUM MEBLOWE "MIRO MEBLE" MIROSŁAW PLISZKA
Centrum Medyczne "OKOMED" S.C.
Centrum Obsługi Finansowej S.C.
CENTRUM OGUMIENIA JACEK WĄGIEL
Centrum Psychiatrii i Psychologii "MARIMED" Poradnia Zdrowia Psychicznego
Centrum Psychiatrii i Psychologii MARIAMED
Centrum Usług i Szkoleń "Andarpol" Dariusz Szyjka
CERAMIKA NOWA Główczyński Grzegorz
COPLA POLSKA Sp. z o.o.
Cukiernia "PALOMA"Henryk Małyniak
Cukiernia "PTYŚ" S.C. B. Krygiel J. Wawrzyniak
Cukiernia Jarosław Kopeć
Deko-bau Sp. z o.o.
DIP KOMFORT SYSTEM S.C. Paweł Korzec, Dariusz Zapytowski
DOMINET BANK SA
Ekosystem S.C. W. Kwaśniewski R. Pląskowski
EKSPERT Biuro Rzeczoznawstwa Budowlanego i Majątkowego Maciej Śrutwa
ELEKTROPAN Ryszard Panek
Energym - Siłownia i Fitnes TADLA PRZEMYSŁAW
F.P.H.U. "TREMO" A. Szporko, P. Szporko
F.P.H.U. "TREMO" Anna Szporko, Paweł Szporko
F.U.H."ZEJKA " Magdalena Olszewska
Farby Polska DIM Dudek Sp. J.
FH "ROWEST" Rorert Orczyk
FHP PODOLSKI
FHU "JODRI" S.C.
FHU MARTEL Katarzyna Markowska
FHU NOFRET Mariusz Wojtowicz
FIRMA ART-SZEW Mariusz Suski
FIRMA BUDOWLANA MIRO 2 A.ZIEMBA M. WÓJTOWICZ Sp.J.
Firma Górski Marek Górski
Firma Handlowa CEMSTAL Sp. z O.O.
Firma Handlowa Janex Busse Jan
Firma Handlowo - Usługowa Elżbieta Działa
Firma Handlowo Usługowa "KARUS" Zbigniew Rusów
Firma Handlowo Usługowa "LIBRAM" MARIUSZ GROMEK
Firma Handlowo-Usługowa "RADO"
Firma Przewozowa A & M Rapacz Mochał
Firma Szkoleniowa "Lambert" Adrianna Lambert
Firma Wielobranżowa "KELMAN-MEBLE" K. Konieczny
FKS - INWEST Sp. z O.O.
Flugger Sp. z o.o.
FONO Centrum Protetyki Słuchu B. kruc Sp. J.
FOTO DUET Regina Hołodowa
Fryzjerstwo Damsko-Męskie Trocińska Barbara
FUH "MARTA" MARTA TERLECKA-SEMIKOWICZ
Gabinet Okulistyczny Małgorzata Stangret
Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Izabela Matyas-Magolon
Gabinet Stomatologiczny LEK.STOM Dagmara Wilk
Galuba Sylwia "SYMULTANKA"
Gastro-Tech Marzena Grzelińska
Gates Polska Sp. z o.o.
GIMNAZJUM Nr 3 w LUBINIE
Gmina Lubin
Gminny Ośrodek Kultury w Księginicach
Gminny Ośrodek Kultury w Raszówce
GREENSYSTEM Bartosz Jarkowski
HAS Firma Handlowo Usługowa Andrzej Józiewicz
HURTOWNIA "OLAF" JERZY ROWGIEJSZA
I.C.A. POLSKA Sp. z O.O.
II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie
IMPEX Sp. z o.o.
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poradnia Alergologiczna Ewa Januszewska
Instal - System S.C.
Instalatorstwo Elektryczne Zdzisław Zioła
Instalbud S.C. Cichocki Wochniak
Install-Doors Andrzej Rupniak
Instytut Metali Nieżelaznych Oddział Legnica
Interat Plus Sp. z o.o.
INTERFERIE Sp z o.o.
ISPL Ośrodek Onkologiczno Hirurgiczny Krzysztof Januszewski
J. Chodacki, A. Misztal "MEDICA" Sp. Jawna
Jamar S.C. Jachowski Andrzej Adamczewski Marek
Janpol Kancelaria Ekonomiczna Jan Polański
JARKO Jarosław Klamecki
JPC Konsorcjum Sp. z o.o. Sp. K.
JWM Jarosław Wiśnicki
Kamieniarstwo - Betoniarstwon Urban Jacek
Kancelaria Notarialna Notariusz Joanna Drozd
Kancelaria Radcy Prawnego Zadeberny Jan
KARAL Krystyna Rzepecka
KBZM Sp. z O.O.
Keramos - Polska Sp. z o.o.
KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM Polska Miedź S.A. z siedzibą 59-301 Lubin ul. Marii Skłodowskiej-Curie 48 O/ ZG Lubin
KIOSK SPOŻYWCZO - OWOCOWO - WARZYWNY Ewa Cebula
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie
Komenda Wojewódzka we Wrocławiu
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubinie Konrad Klemaszewski
Kościół Chrześcijan Babtystów
KOŚCIÓŁ ZIELONOŚWIĄTKOWY
Krzysztof Przystupa KP Efekt
Księgarnia Elżbieta Tokarz
KWIATKI Z CHATKI Magdalena Hawrylczak
LEGO Polska Sp z o. o.
LIBRAM Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
LUBINEX Sp. z o.o.
Lubmed Sp. z o.o.
LUKAS SPÓŁKA AKCYJNA
MAC CAFE Aleksander Cesarz
MACSOFT-BIS Wioletta Cyganowska
Magnolia Studio Piękna Izabela Korzec
MARIAN - TROCKEN - BAU Sp. z O.O.
Mariola Kwasek SREBRNA PROMENADA
MARKET ABC SP.JAWNA BOŻENA PIEKARZ, WŁADYSŁAW PIEKARZ
Marketing Investmentst Group S. z o.o.
MAXAM POLSKA Sp. z o.o.
Mechanika Pojazdowa S.C. Ryszard Korga, Janusz Żygadło
Mechanika Precyzyjna Tachografy Serwis Józef Strzelczyk
Media Press Sp. z o.o.
MEDICA Spółka Jawna J.Chodacki, M. Chodacki, A. Misztal
MIDAS Ilnicka-Jarosiewicz i Muc Sp. J.
MIEDZIOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR Sp. z o.o.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Ośrodek Opiekuńczo – Rehabilitacyjny
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie Żłobek nr 2
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania spółka ZOO
Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna
Miro Sp. z o.o.
MKS Zagłębie Lubin
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie
Monter-Dom Andrzejewski Łukasz
MT Industrietechnik GmbH & Co . KG
MUNDO Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka z o.o.
Myszka II PH Ryszard Myszko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.
Nośniki Reklamy Marta Dobrygowska
NZOZ "DUODENT STOMATOLOGIA" S.C. Aneta Fuchs-Litwin i Magdalena Rybka
NZOZ TWOJE OCZY Piotr Nogal
OMEGA Zbigniew Wasilewski
Ośrodek Alzheimerowski SP ZOZ w Ścinawie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubinie Spółka z O.O.
P.H. Alfa Elektro Sp. z o.o.
P.H. WIDAR DARIUSZ WITUCKI
P.H.G. "CHATA" Hotel - Restauracja "Chata Karczowiska" A. i H. Kozieja Sp. J.
P.H.U. "MULTI-PRO" ZENON ŁABAZIEWICZ
P.P.H.U. "A-L" Andrzej Lewandowski
PANEK S.A.
Paneldom Glazer Aleksander
Papaja S. C. Wiesław Popko i Mariusz Popko
Park Invest Sp. Z o.o.
PD WORK SERVICE Sp. z o.o.
PHP Mercus sp. z o.o.
PHU "GENIX" GENOWEFA PFAJFER
PHU "LUZ" Iwona Dural
PHU "MAGDA" Magda Kanjerska
PHU ADAREX Bartłomiej Iwaszczyszyn
PHU AKWA PLUS S.C. Jan Wołczyk, Jolanta Wołowska
PHU BEBEL
PHU JANBOL S.C. Bolesław i Maria Garboś
PHU MAGNUM Ewa Kunecka
PHU MG Wnętrza Piotr Mikiciuk
PHU PANJUST Jan Lach
PHU SIGMA Piotr Dziarnowski
PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.
POL-MIEDŹ TRANS Sp.z o.o.
Pośrednictwo Finansowe , Handlowe Promocja i Reklama Danuta Chodorowska
Pośrednictwo Handlowe i Marketing Elżbieta Gmitrowska
Pośrednictwo Handlowe KONDELA
Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
PPHU AR-JA Artur Janas
PPHU ARTLUX Artur Błażejewski
PPHU EUROPLAST Robert Bielecki
PPHU INFOTECHNIKA
PPHU MAR-POL Mariusz Szymański
PPHU Metal-Zbyt Sp. J.
PPHU PASJA S.C.
PPHU TRIONIK Bogdan Genderka
PPU ARADA Bogusław Różkowski
Pracownia Cukiernicza Iwona Józiewicz
Pracownia Fryzur - Agata Górczyk
Pracownia Krawiecka GABRIELLA Sypeń Gabriela
Pracownia Projektowa MUR Wojciech Zimny
Praktyka Stomatologiczna "RADIX" lek. stom.Piotr Korzeniowski
Praktyka Stomatologiczna Jolanta Blicharska
Presmedial Sp. z o.o.
PRGiM Sp. z o.o.
Producent Luster SZKŁO-LUX Zakład Szklarski A. B. Stysińscy
PROFI-INVEST
PROGRES Sp. z o.o. Agencja Obrotu Wierzytelnościami
Prywatna Praktyka Lekarska dr. n. med. Artur Kwaśniewski
Prywatny Gabinet Lekarski dr n. med. Robert Nowacki
Prywatny Gabinet Okulistyczny Henryk Wojtuściszyn
Przedsiębiorstwo Budowlane "BLOK"Komoda , Ryndak Sp.J.
Przedsiębiorstwo Handlowe FR Kazimierz Ślęzak
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "FLOCK-SPORT" Tadeusz Wiśniewski
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe POLARIS Łukasz Drzymała
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AMAL"S.C. Edyta i Teresa Malec
Przedsiębiorstwo Kształcenia i Usług "EXWUR" Sp. z O.O.
Przedsiębiorstwo Polmax Maciej Ptaszyński
PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-INWESTYCYJNE FILAR Sp.z O.O.
Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Montażowych Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Górniczych RUDKOP Sp. z O.O.
Przedsiębiorstwo TELECOMP S.C.
Przedsiębiorstwo Transportowe TRANS-TOPAZ Jerzy Olszański
Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych TOMBIT
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DAR-MEL" Dariusz Łagocki
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MERKURY" - Paweł Ligęzka
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Zalewski" Marek Zalewski
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DAABO SP. z O.O.
Przedszkole Miejskie nr 1
Przedszkole Miejskie nr 10 w Lubinie
Przedszkole Miejskie nr 12
Przedszkole Miejskie nr 14
Przedszkole Miejskie nr 15
Przedszkole Miejskie nr 2
Przedszkole Miejskie nr 3
Przedszkole Miejskie nr 4
Przedszkole Miejskie nr 5
Przedszkole nr 13
Przedszkole w Rawszówce
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA Mariusz Konarski
Pure Health And Fitness Sp. z o.o.
QUADRUM S.A.
REAL,- Sp. z o.o. i Spółka Spółka komandytowa
Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o.o.
Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Rodzinny Dom Dziecka w Raszówce
ROYAL COLLEGE Mariusz Tomaszewski
RSBM Sp. z o.o.
RTV24AGD.PL S.C.
Rzeczoznawstwo i Kompleksowe Usługi w Ochronie Przeciwpożarowej
Rzymsko - Katolicka Parafia p.w.św. Jana Bosko
Salezjańskie Gimnazjum im. Św. Dominika Savio
Salon Sprzedaży Marta Travel
SATI Tomasz Lewandowicz
SĄD Rejonowy w Lubinie
SCHIEVER POLSKA Sp. z o.o.
SEMAR Adam Fąfara
SF - FILTER Sp. z o.o.
SHE Studio Beata Bernatowska
SILESIA DENTAL sp.j.
Sitech Sp. z o.o.
Sklep Brygida Holaczuk
Sklep Medyczny Zakład Usług Ortopedycznych Jerzy Łapka
Sklep Obuwniczy Urszula Wojtczak
Sklep Odzieżowy "Klaudia" Andrzej Kaśków
Sklep Ogólnospożywczy "Sława Plus" Franas Zbigniew
Sklep ogólnospożywczy Franas Zbigniew i Eugenia
Sklep Spożywczo-przemysłowy "PRIMA" Paweł Jacyszyn
Sklep Spożywczy ELIZA Wityk Emilia
Sklep Wielobranżowy "JAREK" Jarosław Żerelik
Sklep Zoologiczny "KOALA" Maria Szczepanowska
SOLVATECH S.C. Jacek Kazimierczak, Grzegorz Jężak
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych
SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców
SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO - KREDYTOWA "PIAST"
Spółdzielnia Mieszkaniowa "NOWA"
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA im.dr.Jana Wyżykowskiego
Starostwo Powiatowe
STATOIL POLSKA Sp. z O.O.
Stowarzyszenia "Dać nadzieję"
Stowarzyszenie Kierowców Taksówek Osobowych Rondo Taxi
Stowarzyszenie Pro Humanitatis
STREFFA S.C.
Studio - FILM Krzysztof Szpakowski
Studio Mebli Kuchennych JOANNA
Studio Mody Męskiej Anna Kanafa
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 12
Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie
Szkoła Podstawowa Nr. 10 im. gen. Wł. Sikorskiego
Szkoła Podstawowa w Niemstowie
Szkoła Podstawowa w Niemstowie Szkoła Filialna w Osieku
Szkoła Podstawowa w Parchowie
Szkoła Podstawowa w Raszówce
Szkoła Podstawowa w Szklarach Górnych
TANDARTSENPRAKTIJK J.F.NOWAK B.V.
TECHMONT sp. z o.o.
Telefonia DIALOG S.A.
Telefony Komórkowe P.H. "EDI" Grzegorz Jeż
TM KONSULTING Tadeusz Małoń
TOMAR Systemy Mebli
TOP Grupa Polska Sp. z o.o.
Tostarnia Ewa Organa
TOTAL POLSKA Sp.
TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ZIEMI LUBIŃSKIEJ
Towarzystwo Rozwoju Intelektualnego
Towarzystwo Salezjańskie Dom Zakonny
TRANSBUD Lubin Sp. z o.o.
TRANSGROT Tomasz Bednarek
TRANSPORT TOWAROWO-OSOBOWY KRYSTYNA SURMIAK
Transport Towarowy Handel Usługi Józef Chowaniec
TRANSPORT TOWAROWY SAMOCHODOWY Krystian Bednarz
Transpport Towarowy Handel Usługi Józef Chowaniec
TSMB
Twój Optyk Ewelina Niemczuk, Henryk Wojtuściszyn, Małgorzata Stangret Sp. Jawna
Tytan EOS Sp. z o.o.
Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego
URZĄD MIEJSKI
Usługi Ogólnobudowlane Szymanek Andrzej
Usługi Projektowe BIPROMAR
Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Krzysztof Ostaszewski
Usługi w Zakresie Organizacji Imprez Urszula Kowalów
VLMAR Urszula Żurawska
Wałbrzyskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o.
Wydawnictwo FINESTRA Katarzyna Myszka
Zagłębie Lubin S.A.
Zakład Budowlano-Montażowy"MAXBUD" Sp. z O.O.
Zakład Budownictwa Ogólnego "EMKOL" Marcin Kolerski
Zakład Fotograficzny Michał Dubrowski
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
ZAKŁAD MECHANICZNY "FROL"
Zakład Remontowo Budowlany Andrzej Kret
Zakład Remontowo Budowlany Dziewa Bogusław
Zakład Robót Ogólnobudowlanych Zenon Opanowicz
Zakład Szyldowo - Reklamowy Monika Kochańska
Zakład Transportowo - Sprzętowy "TRAWOS" Sp. z o.o.
Zakład Usług Techniczno - Handlowych "AMCOR"
Zakład Usługowy ELEKTROBUD Borowski Wiesław
Zakład Złotniczy Piotr Garbiński
Zarządzanie Edukacja Fundusze Bogdan Borkowski
ZEASZ-Gminy Lubin
Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół Gminy Lubin
Zespół Opieki Zdrowotnej w Lubinie
Zespół Szkół nr 1 im. Bolesława Krupińskiego
Zespół Szkół Nr 2 w Lubinie
Zespół Szkół Nr 3 w Lubinie
Zespół Szkół Sportowych
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
ZETOS Tomasz Sieja
ZTZ Sp. z o.o.
ZUT ZZE SA "IT SERWIS" Sp. z o.o.
ZUW Urbex Sp. z o.o. oddział w Osieku
ZZPiS "RUCH" S.A. Terenowa Rada Związku Zespół w Legnicy z/s w Lubinie

Nowoczesne maszyny CNC

Przeczytaj więcej