PRODUKTY SZKLANE ZE SZKŁA LAMINOWANEGO DEKORACYJNEGO:

Folia ozdobna wtapiana jest między dwie tafle szkła hartowanego lub niehartowanego. Może to być folia jednokolorowa, imitacja piaskowania, satyna, lub dowolnie wybrane przez Państwa zdjęcie. Dzięki tej technice grafika utrzymuje swoja jakość przez cały okres użytkowania danego elementu szklanego, nie ściera się, nie blaknie ani nie jest narażona na inne niekorzystne działania czynników zewnętrznych. Zaletą jest również to, że w razie pęknięcia tafli, szkło nie rozsypuje się, a popękane kawałki trzymane są przez folię(dzieki laminowaniu szkło niehartowane również jest bezpieczne) i pozostają na swoim miejscu.

 

FRONTY SZKLANE DO SZAF

Wykonywane są z dwóch tafli szkła niehartowanego o grubości 4mm. Pomiędzy nimi zalaminowana jest folia z nadrukiem. Szklane fronty do szaf są rewelacyjnym rozwiązaniem na przemianę zwykłej szafy w nowoczesny i niebanalny mebel, który odmieni każde wnętrze! Dzięki temu, że grafika jest zalaminowana możemy być pewni, że nie ulegnie zabrudzeniu, zniszczeniu czy wyblaknięciu.

 

EKRANY SZKLANE

Wykonywane są z dwóch tafli szkła niehartownego lub hartowanego o grubości 4 mm. W środku zalaminowana jest folia z grafiką. Ekrany niehartowane są przyklejane do ściany, natomiast hartowane są mocowane za pomocą specjalnych uchwytów. Ekrany zyskują coraz większą popularność dzięki możliwości dopasowania wzoru indywidualnie do upodobań klienta . Nadają wnętrzu niepowtarzalny i oryginalny design, są trwałe,oraz odporne na wysoką temperaturę. Dzięki temu, że grafika jest zalaminowana w szkle, nie jest ona narażona na blaknięcie, nie marszczy się, nie ma możliwości przedostania się między szkło pęcherzyków powietrza, wilgoci ani zanieczyszczeń. Ekran jest łatwiejszy w czyszczeniu od kafelek, gdyż wystarczy przetrzeć go ścierką i już wygląda jak nowy.   

 

JAK WYBRAĆ GRAFIKĘ?

To bardzo proste.
1. Wchodzą Państwo w zakładkę „wybierz swoje zdjęcie” i po wyświetleniu zdjęć szukają odpowiedniego zdjęcia dla siebie.
2. Gdy zdecydują się Państwo na którąś propozycję, zapisują numer zdjęcia i zgłaszają nam zapotrzebowanie.
3. Wraz z producentem szkła przygotujemy dla Państwa wizualizację do akceptacji.

Mogą Państwo również dostarczyć swoje zdjęcie, jednak należy pamiętać, aby miało odpowiednią rozdzielczość.

 

PRZYKŁADY REALIZACJI

 

szklo-001
szklo-002
szklo-003
szklo-004
szklo-005
szklo-006